У поточному році медики Покровської громади врятували понад 100 людських життівПовномасштабна війна значно вплинула на систему охорони здоров’я. Через обстріли та роботу в безпосередній близькості до лінії фронту, медичні працівники стикнулися з новими викликами в організації роботи та змушені реагувати: змінювати підходи та ухвалювати швидкі рішення.

Вже другий рік поспіль в умовах воєнного часу працівники місцевих лікарень громади міцно тримають медичний фронт, надаючи не лише планову, і в більшості випадків, екстрену допомогу мешканцям усієї Донеччини.

У поточному році медики Покровської громади врятували понад 100 людських життів, фото-1

За інформацією відділу охорони здоров`я, у 2023 році було прийнято 378 249 пацієнтів, серед яких – 112 104 особи – на первинному рівні і 266 145 – на вторинному. За допомогою до місцевих лікарів звертаються і внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток у Покровській громаді. Так, протягом року послугами покровських медиків скористались понад 5 тисяч ВПО.

Сьогодні в громаді працює 23 медичних заклади, 4 – лікарні, 9 амбулаторій та 10 – медичних пунктів тимчасового базування.

У поточному році медики Покровської громади врятували понад 100 людських життів, фото-2

«Лише кількість пролікованих в стаціонарі за цей рік склала понад 10 тисяч осіб. Наші медики провели 3134 операцій, 101 з них – внаслідок обстрілів. Ми маємо вже відпрацьований механізм роботи лікарів під час надзвичайних ситуацій. Іноді після обстрілів люди потраплають у край важкому стані, тому, можна сказати, що їх повертають до життя в стінах покровських лікарень», - зауважив начальник відділу охорони здоров’я Олександр Овчаренко.

І якщо в міських лікарнях повертають до життя, то в Перинатальному центрі, який на сьогодні є єдиним в регіоні, створюють умови для появи на цей світ новонароджених мешканців громади. Таких у поточному році 650 немовлят.

У поточному році медики Покровської громади врятували понад 100 людських життів, фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW