Разом навчалися долати труднощі та досягати цілей українські митці та діти з ДонеччиниСьогодні у культурному хабі Донеччина, створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації у місті Києві, пройшли зустрічі для дітей та дорослих з Донецької області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури».

Завдяки допомозі професійних психологів, художника-аніматора Володимира Ликова, художника Дениса Дреймана, учасники отримали підтримку і заряд енергії від фахівців, які використовували різні методи терапії – індивідуальну, групову та сімейну. Вони сприяли подоланню будь-яких труднощів, щоб учасники могли зосередитися на своїх цілях і почати новий етап життя. Ці творчі процеси необхідні для кращого сприйняття навколишнього середовища, спілкування в колективі, щоб відвідувачі поділилися своїми ідеями, думками та переживаннями.

Наприкінці заходів для відвідувачів хабу пройшов кінопоказ романтичної комедії «Тепер я буду любити тебе».

Взагалі участь у заходах взяли понад 200 осіб з числа внутрішньо переміщених сімей Донецької області, які тимчасово мешкають у Києві.

За інформацією Управління культури і туризму облдержадміністраціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW