У Київській області придбали авто для шести дитбудинків сімейного типу, – ФОТОШість сімей із Київщини, які виховують прийомних дітей у будинках сімейного типу, до Різдва отримали в подарунок автівки. Машини придбали за кошти обласного бюджету.

Про це повідомили в пресслужбі КОВА.

Шість будинків сімейного типу отримали від КОВА автомобілі, КОВА

Шість будинків сімейного типу отримали від КОВА автомобілі, КОВА

Ще більше новин читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Автівки передав родинам очільник КОВА Руслан Кравченко.

Транспортні засоби призначені для дитбудинків сімейного типу Білоцерківського, Бориспільського, Броварського, Бучанського, Обухівського та Фастівського районів.

Шість будинків сімейного типу отримали від КОВА автомобілі, КОВА

Шість будинків сімейного типу отримали від КОВА автомобілі, КОВА

Наразі в кожному з цих будинків виховують від 8 до 10 дітей.

Машини отримали:

  • Дитячий будинок сімейного типу родини Ірини та Миколи Раранчуків. Будинок створений 2003 року у Фастівському районі. За 20 років сім'я виховала 19 дітей. Нині під їхньою опікою 10 дітей.
  • Дитячий будинок сімейного типу Павла та Людмили Журбів із Білоцерківського району. Наразі в родині виховують 10 дітей.
  • Дитячий будинок сімейного типу Віталія та Марії Роговців був створений у 2018 році у Бориспільському районі і нині виховує 8 дітей.
  • Дитбудинок сімейного типу Сергія та Олени Міщенків в Обухівському районі. Родина взяла на виховання загалом 18 дітей. Восьмеро вже почали самостійне життя.
  • Дитячий будинок сімейного типу Юрія та Тетяни Петренків був створений на базі прийомної сім'ї в Березанській громаді Броварського району. Наразі в дитбудинку піклуються про 10 дітей.
  • Дитячий будинок сімейного типу Костянтина та Тетяни Антонюків функціонує з 2019 року у Бучанському районі. Нині в родині Антонюків зростають 10 вихованців.

Нагадаємо, ми розповідали раніше про те, що у Києві вручили ще 20 ордерів на нові квартири внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання. Це сім’ї з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW