Близька до критичної ситуація з опаленням на окупованій Донеччиніопалення труби газ

опалення труби газ

На тимчасово окупованих територіях Донецької області наразі спостерігається серйозна криза в енергетичному секторі. У більшості населених пунктів відсутнє опалення та електропостачання.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

Причиною цього стала не тільки дефіцит робітників, але й відсутність капітальних вкладень у підтримку інфраструктури. Багато міст, зокрема Донецьк, Горлівка, Макіївка та Ясинувата, опинилися без тепла та електроенергії, позбавлені можливості забезпечити життєдіяльність свого населення.

Наразі не функціонує 111 котелень, а на теплотрасах зафіксовано численні прориви, відремонтовані які окупаційна адміністрація не поспішає. Внаслідок цього окупанти не можуть забезпечити належний рівень життєдіяльності регіону, що призводить до серйозних труднощів для місцевого населення.

Інформацію підтверджують і місцеві мешканці, що публікують скарги на відсутність тепла, світла та води в окупованих містах Донеччини. Так, в одному із районів Донецька люди другий тиждень сидять без електропостачання: 22 грудня, в День енергетиків, місцевий мешканець вирішив "привітати" комунальні служби, які не працюють.

Не краще обстановка в окупованому Сніжному на Донеччині:

"Температура повітря в квартирах +5 градусів, без води 7 днів, без світла 10 днів", скаржиться місцева мешканка. Жителі окупованої частини Донецької області у відчаї розуміють, що місцева "влада" не робить нічого, аби полегшити життя цивільним.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW