Світло переможе темряву: на Михайлівській різні конфесії спільно молилися за єдність та Перемогу, — ФОТОСвітло переможе темряву: на Михайлівській різні конфесії спільно молилися за єдність та Перемогу.

Міжконфесійна молитва відбулася у день Різдва. Цього року православні християни в Українивперше святкують Різдво 25 грудня.Про це повідомляє Житомирська міська рада.

"Всі ми маємо одну дату святкування Різдва Христового. Будемо разом прославляти Бога та  молитися за нашу Перемогу», —  пастор церкви «Джерело Життя» пастор Андрій Талько. 

"Просимо у Бога захисту, покрову для нас та наших військових. І ми маємо тримати духовний фронт тут, так само як наші військові тримають фронт з ворогом. Добро переможе, світло переможе, треба мати стійкий дух, стійку віру», —  єпископ Паїсій, архієрей Православної церкви України.

"Молимося за наших спасителів –  військових, тих, хто тримає оборону. Ці люди варті великої честі і поваги, бо завдяки їм ми маємо змогу зібратися разом  і святкувати Різдво», —  Олександр Дехтяренко, пастор Церкви Заповіта Ісуса Христа.

Житомирська міська радаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW