Подаруйте можливість жити та бути здоровими – поділіться кров’ю: Житомирський центр крові оголосив акцію «Таємний Санта»Подаруйте можливість жити та бути здоровими – поділіться кров’ю: Житомирський центр крові оголосив акцію «Таємний Санта».

У День Різдва, 25 грудня 2023 року, у Житомирському обласному центрі крові раді оголосити про новорічну акцію "Таємний Санта", яка триватиме в медзакладі 2 тижні поспіль.

Про це інформує Житомирський обласний центр крові.

«Кров творить дива і ми запрошуємо вас доєднатися до акції, щоб подарувати це диво тим, хто цього життєво потребує», - йдеться в повідомленні.

На жаль, існує тенденція до різкого зменшення донорів перед новорічними святами та після них. Проте потреба у донорській крові аж ніяк не зменшується. Щодня чарівна кров рятує сотні життів! Станьте Таємним Сантою для когось із пацієнтів або пораненого бійця і подаруйте можливість жити та бути здоровим.

«Навіть 1 січня будемо працювати та стояти на варті порятунку життів», - зауважили в Житомирському обласному центрі крові.

Друзі, якщо у вас немає протипоказань і вам дозволяє здоровя, то ви дійсно можете стати для когось Таємним Сантою. Але в дуже корисний спосіб, а не просто купивши якусь матеріальну річ.

Подарувати комусь краплинку своєї крові, тим самим подарувавши комусь здоров’я, чи навіть більше, - врятувати життя! Погодьтеся, що це дуже особливий спосіб виявити доброту та бути корисним і допомогти іншим! Це буде для когось справжнім святковим дивом! 

За матеріалами Житомирського обласного центру крові

Подаруйте можливість жити та бути здоровими – поділіться кров’ю: Житомирський центр крові оголосив акцію «Таємний Санта», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW