Поліція розшукує чоловіка, який може володіти інформацією щодо правопорушення, скоєного у ЗвягеліПравоохоронці Звягельщини розшукують чоловіка (на фото). Так, він може володіти інформацією щодо обставин скоєння правопорушення у Звягелі. Про таке йдеться у повідомленні Звягельського районного відділу поліції Житомирщини.

Поліція опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці скріншоти з камери відеоспостереження (судячи зі всього, з закладу торгівлі), тож просить уважно придивитися: раптом хтось впізнає чоловіка, котрий потрапив у об'єктив камери.

– Якщо ви знаєте його або володієте відомостями про його місце знаходження, повідомте за телефоном: +380 97 877 40 18, – йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо, патрульна поліція області звернулася до мешканців із нагадуванням про заборону використання піротехнічних засобів (а саме салютів, феєрверків та петард) під час воєнного стану. На Житомирщині заборона діє ще з 23 грудня 2022 року. Тож як би не кортіло гучно відсвяткувати зимові свята, слід пам'ятати: на порушників чекає штраф чи навіть позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW