Український воєначальник розповів деталі посилення мобілізації: хто має поповнити лави ЗСУ 2024 рокуГенерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко заявив, що в країні вже немає чоловіків, які добровільно хотіли б долучитися до лав ЗСУ, щоб чинити опір ворогу.

Водночас військові, які воюють від початку повномасштабного вторгнення, потребують відпочинку та заміни. Про це Марченко розповів в інтерв'ю Deutsche Welle.

"Я думаю, що спільними зусиллями з місцевими органами самоврядування, з поліцейськими, з військовими ми зможемо донести до нашої чоловічої половини України, що потрібно чинити опір," – зазначив генерал.

Марченко виправдовує дії представників ТЦК, які змушені ходити по квартирах, заглядати в приватний сектор. Крім того, він підтримує рішення про зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років, яке зараз обговорюється, і називає його "справедливим". Військовий пояснив, що на стороні ворога в основному воюють молоді хлопці.

Водночас, за словами генерала, немає необхідності реформування інших аспектів призову або процесу мобілізації. Проблема відпаде сама, якщо населення почне виконувати чинні закони.

"У нас є прописані закони. Я вважаю, що просто потрібно виконати ці закони. Кожен повинен виконати цей закон. І ця проблема піде сама собою", — переконаний Марченко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW