Підводна ялинка: у Дніпрі дайвери встановили символ Нового рокуДайвери з Дніпра встановили святкову ялинку на дні Новомиколаївського гранітного кар'єру, що в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє сайт 056.

Це традиційний захід відбувається впродовж багатьох років. Головним організатором був Андрій Воробйов — голова дайв-клубу «Dive planet». У зануренні взяли участь 12 дайверів, не тільки з Дніпра, а й з Полтави та Запоріжжя.

Максимальна глибина Новомиколаївського гранітного кар'єру - 47 метрів. Але аби всі дайвери змогли дістатися до дна, учасники вирішили встановити ялинку на 30-метровій глибині. На цій глибині температура води цілий рік складає +5 градусів.

Ялинку прикрасили гірляндою, яка світить під водою. Вона буде сяяти доки в неї не сяде батарея. Має протягнути до Нового року.

Новомиколаївський кар'єр дайвери називають підводним парком. В ньому є затоплений автобус, мотоцикл, а також "піратська скринька". А на початку повномасштабної війни на дні встановили статую, що зображує середній палець із написом про «русский военный корабль».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW