"Служити - це честь, а не покарання": готується законопроєкт щодо демобілізаціїНайближчими днями у Верховній Раді України буде зареєстрований законопроєкт щодо мобілізації та служби у Силах оборони загалом.

Про це в інтерв'ю "Суспільному" розповів міністр оборони України Рустем Умєров.

Міністр зазначив, що суспільство потребує роз'яснень або змін у питаннях мобілізації, демобілізації, відстрочки та соціального захисту.

По-перше, треба розуміти, що таке мобілізація, бо ми демонізували ці процеси. У нас, на жаль, сприймається, що служити батьківщині — це покарання. А для мене це честь. Ці світоглядні речі треба змінити: і підходи до них, і формати.

"Ми готуємо матрицю відповідальності, або матрицю мобілізації, яка має бути зрозуміла суспільству. Ми її обговорюємо з Силами безпеки і оборони, Кабінетом міністрів і Верховною радою. Головний меседж — як можна зайти в периметр для служіння країні, що буде, коли ти зайдеш в нього, як ми тебе будемо тренувати, як ти будеш їхати на злагодження, які будуть відпустки і коли, як ти закінчиш служити і вийдеш з цього периметру, доки йде війна. Тобто всі ці складові дуже змістовні. До цього часу це питання не дуже гарно було відпрацьовано. Його не хотіли торкатись. Моя мета — вирішити ці проблеми. Тому я почав про це спілкуватися з військовими — що вони бажають, що хочуть отримати? Потрібні правила гри. Для всіх", - зазначив Умєров.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW