"Ідентифікація" чоловіків призовного віку: для кого процедура стане обов'язковоюУкраїнські чоловіки призовного віку, які перебувають за кордоном, повинні будуть пройти "ідентифікацію". в ТЦК.

Про це заявив народний депутат партії "Батьківщина" Вадим Івченко.

""Ми будемо вводити такий собі військовий облік, тобто всі чоловіки мають отримати картку військового обліку і мають пройти, скажімо так, переідентифікацію в ТЦК. Чи це народний депутат, чи це чиновник, чи це будь-яка "броньована" особа. Тобто в цьому обліку буде записано, що там придатний, але він "заброньований". А всі інші будуть групуватися, скажімо, у кількості і далі будуть виділятися ті, які за потреби Генерального штабу мають бути змобілізованими.Тобто фізично та людина, яка перебуває за кордоном, вона має пройти цю ідентифікацію. Якщо в неї все в порядку, вона виїхала за кордон по певних документах. Ви ж бачите, до речі, Генеральний штаб просить, щоб прибрати з демобілізації людей, точніше, прибрати тих, хто не підлягає мобілізації, людей з другою групою інвалідності.

Тобто фактично, якщо ти виїхав з третьою групою або з другою, то, згідно з новим (майбутнім) законом, все одно ти проходиш військовий облік, але вже ти будеш тією людиною, яка, можливо, буде мобілізована", - зазнаив нардеп.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW