Відкриті міські змагання зі спортивної аеробіки, — ФОТОРЕПОРТАЖ197 спортсменів упродовж двох днів, 22 та 23 грудня, демонструватимуть свою гнучкість та грацію. Гімнасткам від 5-ти до 13-ти років.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

"Такі змагання є щорічними. Як підсумок року ми намагаємося відзначити кожну дитинку за окремими категоріями", — розповідає Маргарита Жуковська, суддя міжнародної категорії.

Спортсмени поділені за віком. Їх оцінюватимуть за номінаціями:

  • тести — найпростіші композиції; 
  • мінікомпозиції — більш коротка програма;
  • звичайні композиції — індивідуальні виступи, змішані пари, трійки, групи, аероденс, степ і фанк.

14-річний Єгор Магалецький — один із десяти кращих спортсменів Житомирщини, яких нагородили перед початком чемпіонату. Десятку кращих визначали за підсумками чемпіонатів України, Європи, міжнародних змагань та Кубків світу. 

Цього року Єгор двічі посів другі місця у Кубках світу — в березні у Португалії та в жовтні в Болгарії. " 

У спорті хлопець 9 років. До ЖДЮСШ «Авангард» прийшов, коли йому було 5- ть.

"Мрію дійти до такого рівня, щоб результати моєї праці оцінювали не тільки балами, а й матеріально. А ще я мрію про світове визнання", — ділиться спортсмен. 

Одна з наймолодших учасників змагань — Маргарита Кононенко. 6-річна спортсменка показуватиме тестові вправи.

"За перший рік навчання діти роблять три шпагати, мостик, віджимання та базові стрибки з аеробіки", — розповідає тренерка Маргаритки Сабіна Гаєва. 

 У дівчинки була травмована рука, і днями зняли гіпс. Та вона готова до змагань, каже наставниця. Маргаритка ж говорить, що найбільш полюбляє вправу "хвилька" Її і демонструє ...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW