Соцмережі: В окупованій Макіївці знищено понад 30 російських елітних спецназівцівУ «ДНР» загинуло понад 30 російських елітних спецназівців.

Про це повідомив російський телеграм-канал «Кремлевская табакерка»

«За даними трьох наших джерел – у Генштабі та серед військових, які перебувають на Донбасі – трагедія сталася у Макіївці у четвер, 21 грудня.Але про її наслідки стало відомо лише зараз.

Українці тоді завдали удару по Макіївці.«Наслідки удару були серйозними, палав газопровід, були страшні фото та відео з Макіївки.Але противник, на жаль, потрапив не лише по газопроводу», - сказав один із наших співрозмовників.За його словами, «була накрита і тимчасова располага наших бійців».Загинули, за попередніми даними, 34 особи.

Точну цифру встановити складно, тому що тіла деяких загиблих просто згоріли.Ще 11 людей поранено.«Це були особливі військові.Дуже особливі.Досі важко усвідомити, наскільки це страшна втрата для всієї Росії», - вважає співрозмовник у Генштабі.

Інший пояснив, що означають ці слова: Там загинули спецназівці, які пройшли специфічну підготовку.Вони мали працювати на різних напрямах фронту, наводити страх на ворога.Але не встигли».

За його інформацією, серед загиблих було кілька досвідчених інструкторів та багато елітних спецназівців, загибель яких – величезна втрата для всієї нашої армії.Зазвичай такі військові не збираються разом.Їх звезли в одну розлогу, щоб дати завдання та скоординувати роботу.І саме у цей момент ворог вдарив.Просто жах», - також розповіло джерело.
AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW