Поліція Житомирщини передала електричні наземні дрони-всюдиходи спецпризначенцям з бригади «Лють»Два електричні наземні дрони-всюдиходи поліція Житомирщини передала колегам із полків «Цунамі» й «Сафарі» об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». Про таке йдеться у повідомленні Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Ця техніка слугуватиме для перевезення й транспортування, розвідки, навіть для дистанційного мінування – і все це без фізичної присутності поліцейських. Тож завдяки їй рівень безпеки для поліцейських, котрі нині на лінії ведення бойових дій виконують завдання, зросте.

До придбання такої важливої техніки долучився кожен працівник поліції Житомирської області, а ініціатором стала Житомирська первинна профспілкова організація ГУНП в Житомирській області Всеукраїнської профспілки НПУ.

– Керівництвом Головного управління Національної поліції в Житомирській області та ЖППО ГУНП в Житомирської області ВПНП спецпристрої передано особовому складу полків «Цунамі» й «Сафарі» об’єднаної штурмової бригади «Лють», – йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW