У Ємільчиному, що на Звягельщині, триває виставка-конкурс «Зимова казка»У Будинку дитячої творчості Ємільчинської громади, що на Звягельщині, до 27 грудня триває IV виставка-конкурс «Зимова казка». Тут представлені вироби наставників, гуртківців, учнів закладів освіти громади. Про таке йдеться у повідомленні Ємільчинської селищної ради.

Експонати виставки – тематичні вироби, створені до зимових свят, а саме ялинки, сніговики, віночки, зимові ікебани та інсталяції тощо. Словом, декор, котрий може атмосферно прикрасити оселю та наповнити її духом зими.

Так, вже у середу, 27 грудня, оголосять підсумки виставки-конкурсу. Та поки щодня з 09 до 17 години кожен охочий може її відвідати, а також забронювати експонат, котрий припаде до душі, і вже після закриття виставки придбати його.

– Зібрані кошти будуть використані на благодійність. Попри зайнятість і болюче сьогодення, дозвольте собі малесеньку мандрівку в світ мирного прекрасного – завітайте в БДТ! Не пошкодуєте!, – йдеться у повідомленні Ємільчинської селищної ради.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW