Різдво Христове в Україні та світі: головні заборони та прикмети на цей деньЗа новоюліанським календарем українці сьогодні відзначають Різдво Христове. Напередодні люди збиралися за великим сімейним столом з нагоди Святвечора. За традицією, господині готують 12 пісних страв, а основною з них є кутя.

Багато років тому ангел повідомив Діві Марії хорошу новину. Він сказав, що жінка скоро народить сина від Бога. Згодом Марія вийшла заміж за Йосифа, пише 24 Канал.

На той момент подружжя мешкало у Назареті. Однак отримало звістку, що потрібно їхати до Вифлеєму. Оскільки імператор Августин, який тоді правив Римом, хотів зробити перепис населення. Коли Йосиф та Діва Марія приїхали, то почали шукати місце для ночівлі. Однак натрапили лише на хлів для овець. Вже вночі народився Ісус Христос. Малятко положили в ясла з сіном, а на небі засяяла яскрава зоря.

В той час декілька пастухів перебувати в полі, поруч з Вифлеємом. Ангел їх перших сповістив про народження Ісуса Христа. Чоловіки дізналися, де він є, і пішли шукати хлів. Побачивши Спасителя, вони почали розповідати новину людям.

Вифлеємську зорю побачили і три мудреці, тому вирушили на пошуки Ісуса Христа, якого вважали новим царем. В той час вони відвідували Ірода. Юдейський цар наполягав, що Ісус Христос небезпечний для нього. Тому наказав мудрецям розказати йому, де перебуває новонароджений.

Коли мудреці прийшли до Діви Марії та Йосифа, то подарували Ісусу Христу золото, ладан та смирну. Вони вирішили не розказувати Іроду, де перебуває новий цар. Тому додому поверталися іншою дорогою. Ірод несамовито розізлився, тому віддав наказав воїнам поїхати до Вифлеєму і вбити всіх дітей до двох років.

Бог прийшов до Йосифа уві сні й попередив про небезпеку. Тому сім'я встигла виїхати до Єгипту. Коли Ірод помер, Йосиф, Діва Марія та Ісус повернулися до Назарету.

Що не можна робити

Жінкам не можна займатися хатніми справами: шити, вишивати, прибирати та в'язати. Заборонено сваритися, інакше весь наступний рік конфліктуватимете. Не можна ходити на полювання та риболовлю. Заборонено говорити неправду та думати про погане. Не варто лихословити та злитися. Не варто купатися та стригтися.

Народні прикмети

Якщо надворі буде тепло, то весна прийде пізно.

Якщо першою в гості завітає жінка, то наступного року у сім'ї може трапитися біда.

Якщо небо буде зоряним, то наступного року чекайте багатого врожаю.

Якщо до вікна прилетить пташка і постукає по ньому дзьобом, то зовсім скоро вам сповістять хороші новини.

Якщо кішка спатиме клубочком, то невдовзі прийде похолодання.

Якщо розіб'ється посуд, то в родині можуть виникнути сварки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW