Провидиця передбачила несподівану перемогу України і смерть російського диктатора: коли це станетьсяПрикарпатська ясновидиця, майстриня родових практик Софія Семʼянишин розповіла, які події, пов'язані з російсько-українською війною, чекають на нас уже найближчим часом. За її словами, перемога наших військовослужбовців буде несподіваною.

Про це вона повідомила в інтерв'ю ТСН. Тиждень, пише Today.ua.

Провидиця прогнозує, що в рф відбудеться подія, яка кардинально змінить хід війни. Жінка вважає, що українці зможуть подолати російських окупантів уже навесні 2024 року. Вона також зазначила, що спливає час кривавого диктатора путіна.

Софія запевняє, що у нас уже було кілька шансів закінчити війну, але замість цього ми поки що переходили на "найгірші варіанти". Але ось-ось випаде ще одна нагода.

"Наступна точка, в якій може закінчитися війна, буде середина квітня - початок травня 2024 року. Ось висить просто в полі інформація, що це дуже несподівано... Ми не розумітимемо, що трапилося", - зазначила ясновидиця.

Жінка також передбачає, що очільник Кремля, якого вона назвала представником сил зла на планеті, довго не проживе. Вона запевняє, що глава країни-агресора завжди "жадав багато крові" та прагнув абсолютної влади, тому ще у 1999 році було проведено ритуал на його удачу. Тим самим він намагався допомогти собі та отримати підтримку вищих сил.

"Цей ритуал був на певний термін, термін дії вже минув", – розповіла Софія Семʼянишин в інтерв'ю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW