"Несправні могли нараховувати в півтора раза більше води": миколаївцям радять вчасно робити повірку лічильниківМиколаївцям радять робити повірку лічильників води, попри те, що законодавчо їх можна використовувати без цієї процедури протягом дії воєнного стану.

Як розповів гендиректор МКП "Миколаївводоканал" Борис Дуденко в ефірі телеканалу "МАРТ", передає пресслужба міськради, вже було з десяток випадків, коли на підприємство звертались споживачі, які помітили збільшення використання води в платіжці при тому, що в їх побуті нічого не змінилось. Лічильники відправляли на повірку і виявлялось, що вони несправні та могли нараховувати в півтора раза більше води.

- Практика показала, що лічильники виходять з ладу. Це, в тому числі вплив солоної води, але трапляються і технічні проблеми. Тому, поки лічильник не пройде повірку, ніхто не знає, в який бік він рахує. Якщо лічильник проходить повірку — він справний та може далі працювати. Якщо ж він не пройшов процедуру, його потрібно замінити для того, щоб правильно сплачувати, - сказав Борис Дуденко.

Борис Дуденко зазначив, що повірку лічильників потрібно робити раз на 4 роки. 

- Запросіть сертифіковану компанію, яка цим займається, — вони приходять прямо у квартиру, не треба нічого знімати, нести. Якщо все добре, лічильник може далі працювати, якщо ні — його слід замінити, - додав Дуденко.

Нагадаємо, кінець грудня саме час, коли миколаївцям слід передати покази лічильників. Як це зробити нагадує редакція 0512.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW