У Житомирі передали партію позашляховиків для нацгвардійців, спецпризначенців СБУ, розвідників та 115-ої бригади ТРОГолова Житомирської ОВА повідомив:

«Продовжуємо підтримувати наші Сили Оборони.

Сьогодні спільно з житомирським міським головою Сергієм Сухомлином передали чергову партію позашляховиків для Національної гвардії України, спецпризначенців СБУ, розвідників та нашій 115 бригаді ТРО для виконання надважливих завдань на фронті та оборони повітряного простору Житомирщини».

Крім 10 позашляховиків, на які міська рада виділила майже 14 мільйонів гривень, нашим захисникам також передали 50 FPV-дронів та комплекти Starkit. Це старлінки в комплекті з зарядними станціями EcoFlow. Вони послужать нашим спецпризначенцям, які виконують завдання у найгарячіших точках фронту.

Загалом найближчим часом Житомир передасть нашим бійцям 500 FPV-дронів з великим радіусом дії для знищення ворогів.

«Дуже приємно, що місто Житомир продовжує залишатися лідером із допомоги Збройним силам України. Бажаємо нашим захисникам успішного виконання завдань та повернення живими та неушкодженими.

Працюємо далі. Допомагаємо військовим. Наближаємо нашу Перемогу, кожен на своєму місці!», - підсумував очільник Житомирської області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW