Житомир: обірвалося життя видатного вченого Михайла КривогоВідійшов у вічність доцент кафедри годівлі, розведення та збереження біорізноманіття Поліського національного університету Михайло Кривий (1958-2023).

Про це інформує Поліський національний університет.

«Передчасно обірвалося життя нашого колеги, наставника - видатного вченого та фахівця в галузі сільського господарства, члена Спілки професійних пасічників.

Свого часу він отримав освіту в Житомирському сільськогосподарському інституті (1979-1984) і розпочав викладацьку діяльність із посади асистента (1985), а протягом 2012-2017 року був деканом технологічного факультету.

Людина світлих помислів, щира і віддана справі. Той, хто вмів навчити і повести за собою. Михайло Кривий – приклад справжнього професіонала, який впродовж багато років віддано служив науці та освіті, ділився знаннями і досвідом із поколіннями студентів. По-справжньому щирий, доброзичливий, завжди готовий допомогти, підтримати. Його енергія та організаторські здібності допомогли втілити багато задумів, реалізувати безліч ініціатив. Про таких кажуть – душа колективу і це дійсно було так.

Велика і непоправна втрата для усіх, хто знав Михайла Кривого, усвідомити, що цієї людини з нами більше нема. Світла і вічна пам'ять, співчуття рідним та близьким! Ми продовжимо Вашу справу, будемо розвивати та примножувати зроблене Вами!», - зазначає колектив Поліського національного університету.

Житомир: обірвалося життя видатного вченого Михайла Кривого, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW