На Житомирщині жінка хотіла покращити якість зв’язку, а покращила лише статки шахраїв20 грудня до відділу поліції №1 (м. Овруч) Кростенського райуправління поліції звернулась 60-річна жителька Словечанської громади: з її кредитної кратки зникли майже 14 тисяч гривень.

Поліцейські встановили, що 9 грудня до жінки зателефонував «представник оператора зв’язку» та повідомив, що термін дії її сім-картки закінчується, тож необхідно його продовжити. Для цього запропонував ввести надиктовану ним комбінацію цифр та натиснути виклик. Після цього на мобільний заявниці надійшов код, який вона повідомила співрозмовнику.

Лише 20 грудня жінка звернулась до банку, де дізналась, що з тієї пори було змінено її фінансовий номер. Невідомі отримали доступ до її кредитної картки, звідки кілька разів були зняті кошти в загальній сумі 13,9 тисячі гривень.

Слідчі відділу поліції №1 (м. Овруч) Коростенського райуправління розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до шахрайства осіб.

Водночас поліцейські нагадують, що не можна виконувати вказівки невідомих співрозмовників, які телефонують на ваш мобільний та пропонують послуги з покращення зв’язку, захисту мобільного чи банківського рахунку тощо.

Пам’ятайте, що коди, які надходять на ваш телефон, призначені для особистого користування та не підлягають розголошенню.

У разі, якщо потребуєте вирішення питань, пов’язаних з обслуговуванням ваших рахунків або якості зв’язку, зверніться до офісу обслуговуючої компанії.

Коростенське районне управління поліції

На Житомирщині жінка хотіла покращити якість зв’язку, а покращила лише статки шахраїв, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW