Війна забирає найкращих... Рівненщина провела сім молодих ГероївВчора на Рівненщині попрощались із сімома загиблими воїнами: Іваном Токарем, Романом Якимчуком, Всеволодом Паршаковим, Тарасом Кусковцем, Володимиром Бігуном, Олександром Кузнецем та Вадимом Грейнером.

Війна забирає найкращих... Рівненщина провела сім молодих Героїв, фото-1

Про це повідомили у Рівненській ОВА. 

Іван Токар із села Злазне Головинської громади. В липні Івану виповнилося 29 років. На службу був мобілізований в червні 2022 року. Воїн помер внаслідок тяжкої хвороби у лікарні.

Роман Якимчук був одним із братів-близнюків. Служив у протиповітряній обороні, а згодом й піхотинцем. 40-річний солдат Роман Якимчук загинув внаслідок штурмових дій противника на Донеччині. 

Всеволод Паршаков народився 27 серпня 1990 року у Млинові. Службу в Збройних Силах України проходив на посаді розвідника розвідувального відділення.

На жаль, Захисник загинув 17 грудня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині. 

Тарас Кусковець був мешканцем села Тріскині Сарненської громади. Герой став на захист України ще з перших днів війни. Служив спочатку в лавах 60-го батальйону «Поліські вовки» 104-ї бригади ТрО, потім у підрозділі НГУ «Азов». На жаль, 30 листопада воїн загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області.      

Володимир Бігун був жителем села Чемерне Сарненської громади. Воїн вступив до війська від початку повномасштабного вторгнення. Служив старшим солдатом у 60-му батальйоні "Поліські вовки" 104-ї бригади ТрО, потім у лавах 116-ї окремої механізованої бригади. 11 грудня 2023 року воїн загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.    

Олександр Кузнець проживав у селі Стрільськ Сарненської громади. Служив воїн в 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. 17 грудня Герой загинув під час виконання бойового завдання в Харківській області.  

Вадим Грейнер мешкав у місті Дубровиця. Воїн до останнього стояв на захисті свободи та територіальної цілісності України на східному напрямку. 18 грудня 2023 року Герой загинув в результаті ворожого обстрілу в Харківській області.

Співчуття рідним та близьким.

Вічна шана та пам'ять Захисникам...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW