У 2024 році влада міста планує виділити 17 млн грн на збільшення зарплат кухарям "Добробуту" й відкрити їдальню для депутатівЗ бюджету громади хочуть виділити 17 млн грн на збільшення зарплат кухарям КП "Добробут", а в міській Полтавській раді планують відкрити їдальню. Про це 22-грудня повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Директорка підприємства Анастасія Попельнюк прозвітувала наглядовій раді КП "Добробут" роботу компанії та окреслила плани на наступний рік.

«Так, з бюджету громади просять виділити 17 млн грн, що дасть змогу збільшити заробітну плату кухарям, яких на сьогодні не вистачає», - йдеться в повідомленні

Також зазначається, що підприємство 2024 року зможе взяти десять студентів для проходження практики.

Крім того, голова ради КП "Добробут" Сергій Каплін анонсував відкриття їдальні у міській раді й доручив директорці підприємства Анастасії Попельнюк провести відповідні розрахунки та розглянути можливість відкриття їдальні наступного року. Також він зазначив, що готуватимуть там страви з тих продуктів, що й у школах.

Нагадаємо, що на Полтавщині слідчі повідомили про підозру директорці КП «Добробут» Катерині Гарбар, яка розкрадала бюджет на дітях й закупляла продукти за завищеними цінами.

Стежте за новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW