Завдяки морським ударним дронам Україна утворила 200-мильну смугу безпеки у Чорному морі, - ГУР МОУспішні атаки морськими дронами разом із нанесенням ракетних ударів по об’єктах російського флоту у Чорному морі та поблизу тимчасово окупованого Криму допомогли Україні витіснити ворожі кораблі із Севастопольської бухти та створити  безпечний морський коридор для торгових суден.  

Про значення нового технологічного типу зброї ― морських ударних дронів ― для The New York Times розповів воїн Головного управління розвідки Міністерства оборони України з позивним  «Тринадцятий».

Він командує флотом ударних надводних дронів ГУР МО України.

Знищення російських десантних катерів класу «акула» та «серна», вдалі атаки на патрульний корабель чф рф «сєрґєй котов» та розвідувальне судно держави-агресора «іван хурс» ― робота операторів морських дронів української воєнної розвідки.

«Коли ми влучили в ціль, уся команда, звісно, була переповнена емоціями. Ми кричали і вітали один одного», — так описав розвідник емоції після ураження «котова».  

За словами воїна, нова зброя відіграла дуже важливу роль у війні з росіянами на морі та довела свою ефективність.

«Ніхто не має такого досвіду використання морських дронів, як ми. Немає ані викладачів, ані підручників. Ми зараз пишемо ці книжки», — сказав Тринадцятий.

Він пояснив, що росіяни намагаються різними способами перешкоджати  атакам морських дронів, тож кожна нова місія потребує вдосконалення як тактики, так і самої зброї.

«З кожною новою операцією вчимось і ми, і вони [росіяни]», — зазначив розвідник.

Фактом залишається те, що у 2023 році завдяки застосуванню морських  ударних безпілотників Україна змогла очистити від росіян морську смугу розміром до 200 миль від узбережжя, утворивши безпечний судноплавний коридор. 

«Їх можна відштовхнути. Панування росії у Чорному морі закінчилось», ― підсумував воїн.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW