Чималу партію контрабандних цигарок виявили у вантажному вагоніКонтрабандний товар виявили прикордонники Чопського загону у залізничному пункті пропуску «Саловка». Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Під час огляду вантажного потягу, який прямував з України до Угорщини, спрацював службовий собака, навчений на пошук тютюну. До того ж, правоохоронці помітили незначні зміни у структурі насипу котунів в одному з вагонів. Усе це могло свідчити про наявність сторонніх предметів у вантажі, тож правоохоронці прийняли рішення про поглиблену перевірку потягу.

Усього з-під котунів дістали 4500 пачок сигарет різних марок. Дев’ять пакунків тютюнових виробів, обмотані у чорну поліетиленову плівку, були закопані під шаром котунів.

Наразі триває перевірка потягу та підрахунок контрабандних сигарет. Також вживаються заходи із встановлення осіб, причетних до контрабандної діяльності. Виявлені сигарети буде вилучено співробітниками митниці, які й встановлять суму оцінки конфіскату.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW