У Кам'янському театрі провели передноворічний захід для дітейЗадля цього у місті провели традиційний передноворічний захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних родинах, перебувають під опікою, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та КЗ «Малий груповий будинок «Щасливе майбутнє» КМР.

Українським дітям доводиться зростати в непрості часи. В наших силах подарувати їм гарний різдвяний настрій та позитивні емоції, - зазначив мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Міський голова привітав малечу з прийдешніми святами та вручив подарунки вихованцям дитячих будинків сімейного типу, які брали участь в навчанні з цифрової освіти, реалізованому у Кам’янському в рамках конкурсу міні-ініціатив. Артисти театру ім. Лесі Українки підготували для гостей заходу казкову виставу.

Діти – найцінніший скарб в житті кожної людини. Вони заслуговують всього найкращого. Дякую батькам-вихователям та всім, хто піклується про них, дарує родинне тепло і свою любов, - додав міський голова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW