Спільні зусилля для благоустрою: у Лисівському старостинському окрузі відновлюють аварійну ділянку дорогиЧерез негоду, яка вирувала громадою протягом тижня, на дорогах утворились льодяні пагорби, які значно ускладнювали рух транспортних засобів.

Комунальники одразу ж ринулись на допомогу, і там, куди спецтехніці вдалось дістатись - дороги було розчищено.

Спільні зусилля для благоустрою: у Лисівському старостинському окрузі відновлюють аварійну ділянку дороги, фото-1

Однак були й такі ділянки дороги, на яких налідь, через стрімке погіршення погодних умов, прибрати одразу не вдалось, як от, наприклад, у Лисівському старостинському окрузі. Льодяні пагорби не давали проїхати навіть важкій спецтехніці. Оцінивши масштаби та всі ризики, фахівці прийняли рішення відкласти роботу до хоча б невеликого потепління.

Одразу після відлиги комунальники повернулись, і доєднались до роботи з розчищення проїзної частини.

Спільні зусилля для благоустрою: у Лисівському старостинському окрузі відновлюють аварійну ділянку дороги, фото-2

"Для жителів Лисівського старостинського округу це основне сполучення з містом Покровськ. Тому ця ділянка знаходилась під пильним наглядом місцевих, і саме вони, знаходячись поряд, одразу, як побачили що крига почала танути, власними силами розпочали чистку дороги. Переповнює гордість за наших громадян, мешканців громади, які у відповідь прийшли на допомогу комунальним службам, що у такі не легкі часи не полишають своєї справи. Покровська МВА дякує небайдужим місцевим жителям та бізнесу, який присутній в старостинському окрузі, а саме Лисівське фермерське господарство. Ми спільними зусиллями долаємо цю проблему", - зауважив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Спільні зусилля для благоустрою: у Лисівському старостинському окрузі відновлюють аварійну ділянку дороги, фото-3

Наразі роботи для покращення дорожнього покриття продовжуються. Співробітники КП “Багатогалузеве комунальне підприємство” провели роботи з планування ґрунту та зрізання криги, а також завезли асфальтну крихту.

Спільні зусилля для благоустрою: у Лисівському старостинському окрузі відновлюють аварійну ділянку дороги, фото-4

"Вчора за допомогою спецтехніки та працівників КП «БКП» та небайдужими мешканцями старостату, було проведено роботи, щоб почистити ожеледицю, прибрати воду та зробити дорогу більш проїзною. Дуже дякуємо Агрофірмі с. Лисівка та її директору Микиті Кебі, а також приватному підприємцю Роману Гусаку за те, що вони прийшли на допомогу", - зауважив Олексій Стебель.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW