Відомий український боксер повідомив про одруження: з ким вдруге стане під вінецьВідомий український боксер, фітнес-тренер В'ячеслав Узелков поділився у соцмережах з підписниками радісною звісткою.

Спортсмен вирішив розпрощатися з холостяцьким життям і вдруге одружується. Про зміни в особистому житті Узелков повідомив на своїй Facebook-сторінці.

У соцмережі боксер змінив статус з "неодружений" на "заручини".

"Ми разом. Нарешті ми це зробили і ми разом і до кінця", - так прокоментував свої заручини Узелков.Втім, хто саме став його обраницею, або бодай хоч одне фото з коханою - фітнес-тренер не показує і тримає у таємниці майбутню дружину.

Відомий український боксер повідомив про одруження: з ким вдруге стане під вінець, фото-1

Зазначимо, що це вже не вперше, коли В'ячеслав Узелков повідомляє про своє одруження. Так, на початку лютого 2022 року на запитання фанів, як у нього справи, Узлеков відповів, що одружується. Та, певно, тоді втілити бажане у життя закоханим завадило повномасштабне вторгнення російських окупантів до України. На початку листопада 2021 року боксер ділився, що у нього нові стосунки. Тоді про кохану Узелков казав не охоче, лише розповів, що їй "трошки більше 30" і вони були давно знайомі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW