Погіршення якості води у Миколаєві очікується до березняУ Миколаєві з середини січня і до березня очікується погіршення води у централізованій мережі. 

Про це заявив Борис Дуденко в ефірі телеканалу МАРТ. 

- Буде незначне погіршення. Зміниться трошки якість цієї води, але вона зміниться не дуже критично. Це станеться приблизно з середини січня до березня. Ми будемо намагатись мінімізувати той вплив. Але є природні та техногенні чинники, і ми не зможемо їх позбутись. Скажу, що все одно ця вода буде кращою по якості, ніж ту, яку ми отримали, коли пустили воду з Бузького лиману, — сказав Борис Дуденко. 

Нагадаємо,  у Миколаєві потрібно замінити 240 кілометрів труб водопроводу. Стан труб значно погіршився, коли до системи водопроводу запустили солону воду, через те, що рашисти зруйнували водогін "Дніпро-Миколаїв".У серпні 2023 року Департамент архітектури Миколаївської ОВА оголосив тендер на реконструкцію 12 ділянок водогону за 1,3 мільярда гривень. Зазначалось, що джерелом фінансування є субвенція з державного бюджету.

Також нещодавно мер Олександр Сєнкевич розповів, що відновлення водопостачання у Миколаєві коштуватиме понад 25 мільйонів євро, а у 2023-му році з міського бюджету на стабільну роботу водоканалу виділили близько 300 мільйонів гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW