Відомий американський історик Тімоті Снайдер зібрати кошти, аби захистити небо Миколаївщини, - ФОТОАмериканський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер допоміг зібрати 950 тисяч доларів на проєкт «Безпечне небо», аби захистити Миколаївщину від атак російських дронів та ракет.

Як повідомляє платформа United24,Снайдер разом із чотирма професорами провідних ВНЗ світу зібрав кошти на 2500 сенсорів, які допоможуть захистити від дронів та ракет Сумську, Одеську, Миколаївськута Херсонську області.

“Але Тімоті не був би собою, якби не вирішив продовжувати! Він збирає ще 950 тисяч доларів, яких вистачить, щоб створити безпечне небо над Харківською, Кіровоградською, Полтавською та Черкаською областями”, - повідомила платформа.

Для довідки: «Безпечне небо» – інноваційна українська система сенсорів, яка здатна виявляти повітряні цілі та прогнозувати їхній маршрут. Вона ефективно показала себе в тестовому режимі як проти крилатих ракет, так і проти БпЛА Shahed 136. Завдяки штучному інтелекту система також передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW