На Полтавщині в освітніх закладах планують навчати операторів сільськогосподарських дронівУ Полтавській області планують розвивати Центру впровадження Індустрії 4.0, що функціонує в Полтавському державному аграрному університеті та має можливість здійснювати високоякісну підготовку операторів агродронів.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

«В епоху цифровізації всіх сфер нашого життя використання інформаційних технологій та новацій є неминучим. Сільськогосподарські дрони значно збільшують ефективність систем землеробства, дозволяючи вести спостереження за полями і проводити своєчасний аналіз вирощуваних культур. Полтавщина має потужний агропромисловий комплекс, який не зупинив роботу навіть в умовах повномасштабної війни. Тому для нас важлива підготовка фахівців за цим напрямом», – зазначив заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Володимир Когут.

Крім того, до навчання операторів сільськогосподарських дронів також залучатимуть і ветеранів. Це дозволить полегшити їм процес соціалізації після повернення до мирного життя.

Проєкт реалізується за підтримки благодійного фонду «Фундація допомоги захисникам України «LESYA UA», яка спеціалізується на підтримці ветеранів, допомозі населенню в подоланні гуманітарної кризи та в соціальній і культурній сферах.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW