У Польщі засудили 19-річного полтавця, який разом із бандою терористів працював на фсбПольські правоохоронці викрили 19-річного полтавця Богдана С. разом із 13-ма спільниками, які працювали на російське фсб. Банда терористів займалася диверсійною діяльністю. Заарештовані зокрема планувала підірвати потяг з військовою допомогою для України.

Про це повідомляє польське видання PAP

Польський Люблінський суд засудив 14 громадян України, білорусі та росії. Полтавець із спільниками нині перебуває під тимчасовим арештом.

За інформацією слідчих Агенства внутрішньої безпеки та прокуратури Польщі, фігуранти з січня по червень 2023-го року діяли в Хелмі, Перемишлі, Жешуві, Ґданську і інших містах країни.

Вони отримували завдання через месенджер Telegram. За винагороду в 10 тисяч доларів планували пустити з рейок потяг з військовою допомогою Україні.

Щоб реалізувати свій підступний план, вздовж залізничних шляхів вони встановили відеокамери. Крім того, цілодобово ще чергували поблизу морських портів, аеропортів та залізничних станцій. Учасники групи проводили дезінформаційну діяльність з метою дестабілізації ситуації в Польщі та провокування ворожого ставлення поляків до українців. За свою роботу усі отримували перекази в американських доларах.

Фігуранти цієї справи отримали різні вироки: від 1 року і 1 місяця до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що на Полтавщині до 15 років засудили двох колаборантів із Донецької та Луганської областей, які штурмували позиції ЗСУ.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW