На Донеччині збільшують кількість загонів "Білих янголів"Ще десять поліцейських Донеччини отримали сертифікати про проходження навчань та вирушать у перші евакуаційні рейси "Білих янголів". В області працюють 10 груп поліцейських-парамедиків, які врятували понад 700 людей від початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та поліція Донеччини.

"Міністр МВС Ігор Клименко під час робочої поїздки на Донеччину відзначив нагородами поліцейських та парамедиків. Серед нагороджених і парамедик поліції Ілля Петренко, який отримав поранення та врятував понад 50 життів", — йдеться у повідомленні поліції Донеччини.

За даними поліції, вони отримали кілька нових автомобілів для евакуації. Авто броньовані, оснащені ношами та засобами для першої медичної допомоги. Машини отримали екіпажі з Курахового та Костянтинівки.

Що відомо про екіпаж "Білий Янгол"

На Донеччині працюють п’ять екіпажів загону "Білий янгол": на Мар’їнському, Бахмутському, Лиманському, Великоновосілківському та Авдіївському напрямках. Це 16 поліцейських-добровольців. Їздять щодня, по всій лінії фронту: від Лиману до Великої Новосілки, до Авдіївки та Красногорівки, Бахмута (коли було можливо) і Торецька, розповіла Суспільному начальниця відділу комунікації Головного управління поліції в Донецькій області Олександра Гаврилко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW