Як швидко відчинити замерзлі двері автомобіля: 4 кроки для розблокуванняНавіть під час несильного морозу автомобілісти можуть зіткнутися з такою проблемою, як примерзлі двері авто.

У такий ситуації слід насамперед запам'ятати головне: не треба різко смикати і "рвати" ручку, оскільки це може призвести до того, що будуть зірвані тросові з’єднання у замку, через що відчинити двері навіть після відігрівання авто буде неможливо.

Що потрібно робити, якщо замерзли двері автомобіля та як запобігти їхньому примерзанню, розповів OBOZ.

Як розблокувати примерзлі двері

Якщо двері машини замерзли і не відчиняються, для усунення проблеми слід виконати кілька кроків:

  • за допомогою спрею для розморожування льоду або за допомогою спирту розтопити лід навколо дверної ручки та замка;
  • нагріти ключ, скориставшись запальничкою або гарячою водою, та обережно вставити його в замок, що допоможе розтопити лід всередині;
  • легенько постукати пластиковим або гумовим молотком по краях дверей, щоб розбити лід (щоб не пошкодити двері, не можна докладати надмірних зусиль);
  • використовуючи кредитну картку або тонкий пластиковий клин, обережно підчепити двері і сколоти лід спеціальним скребком для льоду або подібним інструментом (також не можна докладати зусиль, щоб не спричинити пошкодження).

Щоб знизити ризик замерзання дверей авто, експерти радять регулярно обробляти гумові ущільнювачі навколо дверей силіконовим спреєм або іншим аналогічним мастилом. Завдяки цьому волога не буде туди потрапляти і замерзати, блокуючи двері.

Крім того, щоб захистити машину від низьких температур, варто паркувати його на критому майданчику.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW