Україна залишилася без зв'язку: у Київстар стався наймасштабніший збій через атакуІз самого ранку 12 грудня українці залишилися без зв'язку, зокрема ті, хто користується послугами мобільного оператора "Київстар".

У громадян України зник не тільки зв'язок, а й домашній інтернет зокрема.

Що сталося з Київстар

У профільному ресурсі dev.ua з посиланням на джерела в компанії повідомили, що причиною всеукраїнського збою стала хакерська атака на ядро мережі "Київстар".

У Мінцифрі повідомили, що в українців також немає можливості переключитися на зв'язок іншого оператора, оскільки "Київстар" не зміг передати дані про клієнтів іншим операторам.

Що не працює через збій Київстар

У Приватбанку попередили, що збій "Київстару" впливає на роботу деяких терміналів і банкоматів. Річ у тім, що деяка частина всіх банків, банкоматів і терміналів працюють на мобільних картах саме цього оператора.

Що буде далі

У Мінцифрі також повідомили, що проблема тимчасова і над її усуненням ведеться активна робота. При цьому, обіцяють надалі обговорити певні домовленості з іншими операторами, щоб у разі схожих ситуацій мати з них вихід і рішення.

Також віцепрем'єр-міністр Кубраков повідомив, що оператор "Київстар" зможе відновити свою роботу через 4-5 годин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW