Революційний спосіб вручення повісток: ТЦК застосовують новий трюкУ ТЦК придумали, як не допустити ухилення призовників від армії за допомогою нового способу.

Про це розповів адвокат Сімутін на своєму каналі в телеграм.

Згідно зі словами адвоката, одному з громадян вручили повістку, яка зобов'язувала його на наступний день прибути в ТЦК, в цей же момент дали підписати папір про розгляд адміністративної справи на ту ж дату.

Тобто, в тому разі, якщо військовозобов'язаний не прибуде в зазначену дату до військкомату, то буде винесено постанову, згідно з якою його можуть визнати винним у порушенні законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

"Суть прийому така: якщо ти не прийдеш, тоді ми на тебе складемо постанову. А ти ж, імовірно, не прийдеш, тому ще й постав заздалегідь підпис, і ми тебе покараємо в разі неявки, тому що ти потенційний порушник. Такий превентивний удар", - пояснив адвокат.

Відповідно виходить, що повістку вручають у незаконний спосіб і ТЦК не бояться змушувати підписувати документ про вчинення порушення в майбутньому часі.

Революційний спосіб вручення повісток: ТЦК застосовують новий трюк, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW