Повернутися вже не зможете: яка країна забере ВНЖ, якщо ви поїхали в УкраїнуНа початку повномасштабної війни з Росією, багато держав надали українським біженцям максимальну допомогу. Практично через два роки, деякі привілеї вирішили забрати. Все зводиться до того, що до українців починають ставитися на рівних.

Українці в Норвегії сильно ризикують, якщо зважаться поїхати додому. Про це йдеться в заяві уряду Норвегії.

Українці в Норвегії

Міністерство юстиції та безпеки видало інструкції для Норвезького міграційного управління, які дозволяють скасувати тимчасовий захист, якщо українці їдуть додому.

Це випливає із загальної інструкції Міністерства юстиції та громадської безпеки UDI, згідно з якою іноземні громадяни, яким було надано захист у Норвегії, можуть втратити посвідку на проживання, якщо вони повернуться в країну, з якої вони виїхали, - наголошується в повідомленні.

Весь цей час, для українців під колективним захистом робили виняток. Тепер цього робити не будуть і їздити додому без наслідків уже не можна.

Міністр юстиції та громадської безпеки Емілі Енгер Мель вважає, що, якщо, українці їздять з Норвегії в Україну, це означає те, що вони не потребують захисту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW