День зимового сонцестояння 2023: на трьох знаків Зодіаку чекають гарні новиниЦього року день зимового сонцестояння буде 22 грудня. Вважається, що в цей день Сонце перемагає темряву, що символізує відродження, нове життя.

Астрологи і езотерики називають цей день особливим, адже він має сильну енергетику. Найбільший позитивний вплив він справить на трьох знаків Зодіаку, які отримають багато можливостей та сюрпризів, пише МЕТА.

Овен

День зимового сонцестояння для Овнів стане моментом відліку активного руху вперед, до досягнення своєї мрії. Сонце освітлюватиме сектор кар'єри та особистих цілей, і під його життєдайним впливом представники цього знаку відчують впевненість у своїх силах і приплив енергії. Якщо в цей день вдасться уникнути конфліктів, успіх у професійній сфері буде ще блискучішим.

Водолій

Водолії отримають чудову нагоду для самовираження та творчого розвитку. У цей день Сонце якраз засяє у секторі творчості, тому з'явиться приплив енергії для натхнення і нових задумів, а також втілення у життя старих ідей. Талант представників цього знаку буде визнаний, особливо якщо вони не боятимуться експериментувати та виражати свою унікальність.

Терези

На Терезів чекають приємні сюрпризи в особистому житті. Ймовірно, день зимового сонцестояння стане новим етапом розвитку стосунків із коханою людиною. Завдяки тому, що Сонце освітить сектор партнерства, з'явиться можливість поглибити зв'язки або зав'язати нові знайомства. У центрі уваги в цей день – любов та гармонія.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW