В рамках проєкту “Бібліотека – місце сили!” до Берліну вирушили конотопські бібліотекаріВ рамках проєкту “Бібліотека – місце сили!” до Берліну вирушили конотопські бібліотекарі , фото-1

Про це повідомляє Українська бібліотечна асоціація. Нагадаємо, Публічна бібліотека Конотопської громади – одна з переможців проєкту «Бібліотека – місце сили».

Учасники проєкту вирушили до німецької столиці завдяки унікальному партнерству між Українською бібліотечною асоціацією, за підтримки Європейського Союзу у рамках програми House of Europe .

В поїздці до Берліну за умовами проєкту “Бібліотека – місце сили!” беруть участь представники 5 бібліотек учасниць із деокупованих міст Харківської, Київської, Чернігівської, Сумської та Херсонської областей, а також представники Департаментів культури міських рад цих регіонів.

«Наших героїв очікує пізнавальна подорож, наповнена важливими зустрічами та подіями. Вчора, учасники проєкту відвідали Центральну бібліотеку Шенеберг, де їх зустріли директор Боряно Рікум та місцевий політик Тобіас Доллас»,- йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW