Заняття з безпеки провели для дітей конотопі ювенальні поліцейськіЗаняття з безпеки провели для дітей конотопі ювенальні поліцейські, фото-1

Інспектор сектору з ювенальної превенції спільно з представниками групи військово-цивільного співробітництва та спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі провели заняття для учнів Конотопського ліцею №11 щодо особистої безпеки та недопущення вчинення правопорушень.

Поліцейська розказала дітям про кримінальну та адміністративну відповідальність, за що вона настає та з якого віку. Також, поговорили про заборону вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління. Інспекторка наголосила на погіршенні погодних умов та видимості на дорогах, тому закликала використовувати світло відбивні елементи на одязі. Нагадала про своєчасне реагування на сигнали повітряної тривоги.

Військові розповіли про мінну безпеку, нагадали алгоритм дій при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів і показали тематичні відеоролики. Спеціаліст з безпеки більш детально зупинилась на темі булінгу, розказала які його прояви та види.

Зайняття пройшло в інтерактивній формі, діти активно брали участь в обговоренні та розв’язували ситуації, які б могли скластися в реальному житті.

Відділ комунікації поліції Сумської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW