Негода в Покровську призвела до масштабних збоїв у роботі електромережСильна ожеледиця спричинила значні труднощі в роботі електромереж на території всієї Покровської громади. Наразі працюють 7 бригад, які зафіксували чисельні обриви дротів, повалені дерева та опори, які впали під натиском та вагою криги.

За інформацією начальника Покровського РЕМ ДТЕК Донецькі електромережі Віталія Асіненка, наразі в Покровській громаді знеструмлено 13 високовольтних ліній, а це майже 143 трансформаторних пунктів, та відключено 25 000 абонентів.

«Станом на зараз працюють 7 бригад по містах Покровськ, Мирноград, Родинське. На жаль, продовжуються знеструмлення на лініях. Загалом у Покровському районі фіксується пошкодження 45 високовольтних ліній, що веде до відключення 476 трансформаторних пунктів та 45 000 абонентів. 85 населених пунктів залишаються без світла», — розповів Віталій Асіненко.

Негода в Покровську призвела до масштабних збоїв у роботі електромереж , фото-1

Наразі аварійні бригади активно працюють над усуненням пошкоджень на високовольтних лініях, проте завершенню цих робіт заважає негода.

«Погодні умови погіршуються. Поки ми не відпрацюємо всі аварії на високовольтних лініях, ми не зможемо розповісти, що відбувається з низьковольтними мережами», — додав Віталій Асіненко.

Поки триває боротьба з наслідками ожеледі, час відновлення електропостачання залишається невизначеним. Команди працівників роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання та мінімізації незручностей для населення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW