До Покровської громади передали Віфлеємський вогонь мируУ рамках щорічної Різдвяної акції представники Донецького осередку НОСУ м. Покровська передали керівнику Покровської МВА Сергію Добряку символічний вогник, запалений в місті народження Ісуса Христа.

Вважається, що цей вогонь наділений особливою силою, яка захищатиме і оберігатиме від негараздів цілий рік.

До Покровської громади передали Віфлеємський вогонь миру, фото-1

«Хочу, щоб цей чудо-вогонь засвітився у будинках мешканців Покровської громади. Сподіваюся, він подарує всім нам мир та радість. Дуже вдячний скаутам за таку гарну акцію передачі Віфлеємського вогню світу напередодні новорічних та різдвяних свят», - зазначив Сергій Добряк.

До Покровської громади передали Віфлеємський вогонь миру, фото-2

Примітно, що вже другий рік поспіль часточку Віфлеємського вогню покровські скаути привезли з-за кордону. Допомогли доставити лампадку з полум'ям представники молодіжної ради.

Своєю чергою, керівництво Покровської МВА у знак вдячності та з нагоди прийдешніх зимових свят передали скаутам солодкий подарунок.

До Покровської громади передали Віфлеємський вогонь миру, фото-3

Нагадаємо, щороку вогонь беруть на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі, а потім транспортують літаком до Австрії. Після урочистостей у кафедральному соборі Відня його передають до сусідніх країн. Саме з рук до рук, від однієї скаутської організації до іншої, Віфлеємський вогонь потрапляє до різних країн і міст.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW