У Покровську відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитиниПід головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної, члени комісії розглянули 12 питань, більшість з яких стосувались надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У Покровську відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, фото-1

Також під час засідання були розглянуті питання щодо призначення піклувальника над неповнолітнім, надання статусу дитини-сироти, визначення місця проживання малолітньої та позбавлення батьківських прав.

У ході розгляду справ бралися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в родинах, ставлення батьків до виконання їх обов`язків, забезпечення батьками умов для проживання дітей і належного догляду за ними. 

У Покровську відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, фото-2

«Нашим завданням, як місцевої влади, є не лише виявлення й документування правопорушення щодо дітей, а й максимальне їх убезпечення від неправомірних дій надалі та створення належних умов для проживання та навчання, а також виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які вчиняють  протиправні дії до неповнолітніх», - зазначила Олена Харчевна.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного їх виконання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW