Боронить Україну та встановлює особисті рекорди: чемпіона світу з гирьового спорту Леона Білицького привітав начальник Покровської МВАПокровчанин Леон Білицький тиждень тому на чемпіонаті світу у м. Резекне (Литва) здобув три золоті медалі з гирьового спорту, що принесло йому присвоєння нового звання чемпіона світу. Попри спортивні змагання, хлопець продовжує захищати Україну від військової агресії РФ.

Керівництво Покровської МВА зустрілось зі спортсменом та особисто привітало з перемогою.

Боронить Україну та встановлює особисті рекорди: чемпіона світу з гирьового спорту Леона Білицького привітав начальник Покровської МВА, фото-1

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк наголосив на важливості підтримки спортивних досягнень спортсменів та вручив грошовий сертифікат Леонові та його батькові-тренеру Валерію Білицькому.

«Перемоги наших спортсменів на міжнародному і всеукраїнському рівні завжди були приводом для гордості. І зараз це відчуття особливо загострилось – коли вся країна бореться за спільну перемогу. Здобуття Леона Білицького на чемпіонаті світу важливе представлення України. Це звернення до світу, що ми сильна і незламна нація. Саме такі як він тримають наш спортивний фронт та демонструють усім своїми перемогами, що наша країна, зокрема й Покровська громада, на будь-якому фронті буде перемагати. Бажаю не втрачати оптимізм, примножувати сили та здоров’я і залишатись гордістю нашого міста», - зауважив очільник Покровської громади.

Леон у складі Національної збірної став кращим з-поміж 365 спортсменів з 17 країн. Хлопець взяв золото у категоріях «поштовх», «триборство» та «ривок», в якому встановив власний рекорд, піднявши 208 разів 32-кілограмову гирю за 10 хвилин.

Боронить Україну та встановлює особисті рекорди: чемпіона світу з гирьового спорту Леона Білицького привітав начальник Покровської МВА, фото-2

Свій шлях у спорті Леон розпочав у 9 років. За майже 20 років покровчанин став Заслуженим майстром спорту України з гирьового спорту.  

Сам спортсмен вважає, що  навички, які він отримав на тренуваннях і змаганнях, націлили його на військову справу.

“Нам, спортсменам, важливо відчувати, що наші досягнення потрібні не лише нам та нашим тренерам, а й усім українцям та загалом державі. Ми розуміємо, що наше майбутнє у наших руках, тож разом треба працювати над розбудовою держави”, - зазначив Леон Білицький.

Ще юнаком він неодноразово ставав чемпіоном України та світу. Потім двічі брав чемпіонство серед професіоналів Європи, а також бронзу серед світових професіоналів до 40 років.

Ще раз вітаємо Леона Білецького та його тренера з вдалою участю у змаганнях та присвоєнням такого високого титулу. Бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW