У Покровському ЦНАП готують нових кандидатів на посади держреєстраторівЗ початку повномасштабного вторгнення багато будинків постраждали від ворожих обстрілів з боку рф. Мешканці цих домогосподарств активно звертаються за реєстрацією речових прав на пошкоджене майно в Центр надання адміністративних послуг міста Покровськ.

Сьогодні навантаження на державного реєстратора велике, адже майже всі мешканці Донеччини звертаються саме до покровського ЦНАП, де працює поки що один реєстратор.

У Покровському ЦНАП готують нових кандидатів на посади держреєстраторів, фото-1

Серед його основних завдань - обробка документів, зокрема, заяв про державну реєстрацію речових прав та реєстрацію юридичних, фізичних осіб, а також громадських формувань.

«На теперішній час важливим питанням є пошкоджене майно. Тому люди звертаються за реєстрацію своїх майнових прав для подальшого отримання компенсації або якоїсь допомоги. Багато людей з такими питаннями йдуть до нас з Покровська, Авдіївки, Бахмуту та навіть Маріуполя», — розповіла державний реєстратор ЦНАП м. Покровськ Людмила Єгорова.

У Покровському ЦНАП готують нових кандидатів на посади держреєстраторів, фото-2

На жаль, черга на отримання таких послуг є досить довгою. За словами Людмили Єгорової, в день вона може відпрацювати лише близько восьми заяв. Все залежить від складності самих документів. Черга до держреєстратора в покровському Центрі надання адмінпослуг вже розписана до кінця грудня. Розпочато видачі талончиків на наступний рік.

Керівниця ЦНАПу Алевтина Жук розповіла про існуючі плани по збільшенню кількості таких фахівців. Зазначається, що в 2019 році було створено відділ державної реєстрації. Наразі відбувається тестування нових кандидатів на вільні вакансії держреєстраторів.

У Покровському ЦНАП готують нових кандидатів на посади держреєстраторів, фото-3

«На сьогодні у нас працює один державний реєстратор, при тому, що є п'ять вакансій на таку посаду і створений відділ державної реєстрації. Проводиться тестування державних реєстраторів, яке, нажаль, не всі проходять. З 18 грудня оголошено нове тестування і ми вже подали дві кандидатури. Одну - для проходження тестування на державного реєстратора майнових прав, іншу — державної реєстрації юридичних та фізичних осіб. Ми дуже сподіваємося, що наші дівчатка пройдуть цей іспит й у нас з'явиться ще два фахівця-реєстратора», — зазначила керівниця ЦНАП м. Покровськ Алевтина Жук.

У Покровському ЦНАП готують нових кандидатів на посади держреєстраторів, фото-4

Зазначимо, що проблема дефіциту фахівців у сфері державної реєстрації є актуальною по всій країні, і Міністерство юстиції наразі вживає заходи для розв'язання цієї проблеми.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW