Дитяча бібліотека ім. О.Пчілки здобула перемогу на всеукраїнському конкурсі інноваційних проєктів12 грудня в м. Київ відбувся захист проєктів у рамках всеукраїнського конкурсу, організованого Мережею захисту національних інтересів "АНТС".

Перемогу здобула центральна дитяча бібліотека ім. Олени Пчілки з  презентацією проєкту "БІБЛІОхаб - сучасний простір нових можливостей". 

"БІБЛІОхаб" - це не лише простір для читання та навчання, але й інноваційний проєкт, спрямований на розвиток і підтримку кожного, хто прагне змінити світ навколо себе. Це своєрідний оазис для натхнення та спільного творчого росту.

Дитяча бібліотека ім. О.Пчілки здобула перемогу на всеукраїнському конкурсі інноваційних проєктів, фото-1

За чарівною назвою цього проєкту ховається ідея розширення кола спілкування дітей з родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, полегшення адаптації ВПО в нових умовах через надання можливості безоплатно користуватися мультимедійним та ігровим обладнанням, отримати допомогу та супровід під час дистанційного навчання, долучитися до занять у гуртках, та участі в конкурсах, вікторинах, літературних святах.

Призовий сертифікат –  головний приз конкурсу – фахівці бібліотеки планують витратити на створення та оснащення сучасного та мультифункціонального простору для своїх читачів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW