Відключення електрики через негоду на Донеччині: в якому порядку енергетики відновлюють мережіНад відновленням пошкоджень електромереж у Донецькій області наразі працюють 79 бригад фахівців ДТЕК Донецькі електромережі та колеги з Дніпра, Одеси та Київської області. Першочергово електрику відновлюють соціально значущим споживачам.

Про це Суспільному Донбас розповіли у ДТЕК Донецькі електромережі.

У першу чергу повертають світло лікарням, водогонам, котельним, великим ділянкам з найбільшою кількістю знеструмлених будинків і квартир, розповіли у ДТЕК.

"Також в пріоритеті ремонт високовольтних ліній 35-110 кВ, що живлять основну частину клієнтів, далі 6-10 кВ. І після відновлення енергооб’єктів високої та середньої напруги, фахівці розпочинають відновлення роботи ліній 0,4 кВ, які безпосередньо живлять будинки клієнтів", — проінформували у пресслужбі.

У компанії зазначили, що через негоду запросили енергетиків з інших міст — вони допоможуть з відновленням високовольтних ліній та ремонтом розподільчих мереж.

"Ситуація ускладнюється вітром, подекуди туманом та практично відсутністю можливістю проїзду. Подекуди фіксується таке небезпечне явище, як "танець проводів" — коли лінії починають коливатися від вітру і через це можуть перехрещуватися та заплутуватись", — розказали у пресслужбі.

Куди повідомляти про відключення світла:

  • кол-центр (093/096/099) 450 0 473;
  • чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти за назвою "ДТЕК Донецькі електромережі";
  • на сторінці компанії у Facebook.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням на Донеччині 15 грудня

Вдень 15 грудня енергетики відновили роботу 188 трансформаторних підстанцій, повернули світло в оселі понад 20 тисяч родин, а також відновили електропостачання у 18 населених пунктів.

Для цього нам і дороги розчищали до місць ремонтів, і тракторами нашу техніку підтягувати, де вона не могла проїхати. Дякуємо всім, хто допомагав

За ніч відключилася від електропостачання 1 041 трансформаторна підстанція в Донецькій області, без електрики залишився 91 населений пункт області та 89 тисяч родин, розказали у ДТЕК Донецькі електромережі.

На ранок енергетикам вдалося відновити роботу 48 трансформаторних підстанцій та повернути світло для 5 тисяч родин у 9 населених пунктах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW