Відзнаки тренерам, показові виступи та теплі привітання: Покровська школа дзюдо відзначила річницю заснування10 грудня 1983 року стало початком захопливої та насиченої спортивної подорожі для Покровської школи дзюдо, засновником якої став перший тренер з дзюдо у нашому місті, відмінник освіти України, почесний громадянин Микола Колчин.

Вже 40 років команда наполегливих тренерів та талановитих спортсменів йде шляхом емоційних турнірів і блискучих перемог.

Відзнаки тренерам, показові виступи та теплі привітання: Покровська школа дзюдо відзначила річницю заснування, фото-1

З нагоди ювілею відбувся урочистий захід, який відвідали Віталій Щербинка, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, та Юрій Журба, директор ФСК «Олімпійський».

Відзнаки тренерам, показові виступи та теплі привітання: Покровська школа дзюдо відзначила річницю заснування, фото-2

Протягом усього періоду свого існування Покровська школа дзюдо досягла виняткових результатів. Було підготовлено 4 майстри спорту міжнародного класу, 45 майстрів спорту України, 6 призерів світових змагань та 7 призерів європейських змагань. Також, понад двадцять випускників школи стали визначними тренерами та працюють в Україні і за її межами.

Відзнаки тренерам, показові виступи та теплі привітання: Покровська школа дзюдо відзначила річницю заснування, фото-3

Успіх Покровської школи дзюдо – це безперечно досягнення і Миколи Колчина. З самого початку він був і залишається ідейним натхненником для юних та дорослих спортсменів.

Сам же тренер підкреслив, що це результат великої командної праці та взаєморозуміння всіх, хто присвятив себе розвитку дзюдо у місті.

На відзнаку за багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток дзюдо, тренерів відзначили подяками. Серед них - Микола Колчин, Анна Бражко, Дмитро Коленчук, Віталій Суліма, Олег Задиран, Антон Дугельний, Олександр Гресь.

Відзнаки тренерам, показові виступи та теплі привітання: Покровська школа дзюдо відзначила річницю заснування, фото-4

Захід завершився показовими виступами дзюдоїстів та фотографуванням на згадку. Святкування цієї річниці стало свідченням того, що завдяки невичерпній енергії спортсменів та їх тренерів спорт в нашому місті шанується та процвітає.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW