В подарунок від польських партнерів: автопарк Покровської громади поповнився двома автобусамиУ рамках ініціативи PolishCitiesUkraine від Фундації Гданська до Покровська були передані пасажирські транспортні засоби, за допомогою яких у громаді буде запущено соціальний маршрут. 

Автобуси місткі та комфортні. Кожен з них розрахований на 35 посадкових місць. Крім того, транспортні засоби пристосовані до перевезення маломобільних груп населення. У них є підіймач, на який може заїхати людина на візку або матуся з коляскою. 

«Ми дякуємо нашим польським друзям, які тепло приймають ВПО з України, та Фундації Гданській Яцику Бендиківському та Маціо Лисицькому, а також ГО «Мистецька сотня гайдамак», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

За словами очільника громади, наразі на балансі КП «ПокровськАвто» перебувають вже 3 автобуси, які після техогляду та оформлення необхідного пакету документів будуть уведені в експлуатацію як соціальні, для перевезення пільгових категорій населення. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW