Била свого 3-річного сина і погрожувала правоохоронцям: у Харкові поліція забрала дитину у п'яної матері, - ФОТОХарківські поліцейські тимчасово забрали дитину у п'яної матері.

12 грудня до відділу поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 1 надійшло повідомлення від чоловіка про те, що 33-річна жінка після вживання алкоголю вчинила фізичне насильство щодо свого 3-річного сина. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Харківській області.

На місце події терміново виїхали працівники сектору ювенальної превенції. Жінка була п'яною, висловлювалась нецензурною лайкою та погрожувала всім присутнім фізичною розправою.

Працівники поліції та служба у справах дітей по Слобідському району прийняои рішення про тимчасове вилучення дитини з небезпечного середовища. Наразі життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує. Дитину помістили до медичної установи.

Щодо 33-річної матері вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW